KIM JESTEŚMY?

Edyta

Pomysłodawczyni i założycielka Cherish The Day. To ona przygotuje dla Was projekt i wykona dekoracje. Od wielu lat zajmuje się kompleksową organizacją, obsługą i oprawą eventów biznesowych, konferencji i szkoleń, jednak to ślubom, weselom i innym prywatnym uroczystościom, ze względu na ich wyjątkowość i towarzyszące im emocje, chce poświęcić swoją energię. Absolwentka wielu kursów dekoratorskich, rękodzielniczych i florystycznych. Certyfikowany "Florystyczny Specjalista Ślubny". Wyróżniana podczas wystaw i targów rękodzieła.

Paweł

W Cherish The Day pełni rolę Dyrektora ds. Logistyki i Transportu. 😉  Pilnuje, aby dekoracje w idealnym stanie dotarły na miejsce Waszej uroczystości. Dzięki jego staraniom kwiaty mają zawsze odpowiednie warunki przechowywania i transportu, a nasza pracownia staje się coraz bardziej innowacyjna i funkcjonalna. Kontaktuje się dostawcami oraz surowo pilnuje aby Edyta czasem odpoczywała (ponieważ projekty wciągają ją tak bardzo, że zapomina spać 😉 ). Mistrz od zadań specjalnych! Zawodowy kierowca, pasjonat motoryzacji i przyszły właściciel zabytkowego Fiata 125p.

CO NAS WYRÓŻNIA?

Specjalizujemy się w obowiązujących trendach: eko, boho, stylu rusykalnym czy skandynawskim oraz dekoracjach inspirowanych ślubami amerykańskimi. Uwielbiamy uroczystości z motywem przewodnim (zarówno tematycznym jak i kolorystycznym). Z przyjemnością przygotujemy też kompozycje klasyczne i eleganckie. 

Wysoka jakość to coś, czego szukamy, gdy sami jesteśmy odbiorcami usług. Dlatego Wy, jako nasi klienci możecie liczyć na najwyższy standard obsługi.  Kwiaty, których szukamy u najlepszych polskich i zagranicznych dostawców, są zawsze wyselekcjonowane i odpowiednio zabezpieczone. Umowa jest prosta i przejrzysta. Projekt jest uzgodniony z Wami w każdym detalu, a realizacja dopięta na ostatni guzik. Chcemy, abyście czuli się komfortowo na każdym etapie współpracy.

 

DLACZEGO DZIAŁAMY?

Marzyliśmy by stworzyć miejsce gdzie styl, estetyka, kreatywność i najpiękniejsze emocje łączą się z profesjonalnym, rzetelnym, biznesowym racjonalizmem i najwyższą jakością. Gdzie można zapewnić sobie jednocześnie zachwycające piękno dekoracji i wewnętrzny spokój, że w TYM dniu wszystko jest własnie tak, jak powinno być. Aby emocje i wspomnienia były jeszcze piękniejsze warto zadbać o profesjonalną i spersonalizowaną oprawę, co uczynimy dla Was i za Was z największą pasją!

 

GDZIE DZIAŁAMY?

Pracujemy w promieniu około 100 km od Warszawy, czyli na obszarze prawie całego województwa mazowieckiego oraz częściowo województwa łódzkiego. Posiadamy dwie lokalizacje: w Pruszkowie, gdzie mieszkamy i mamy biuro oraz w Komorowie, gdzie znajdują się pracownia i magazyn.

 

KROK PO KROKU:

1. Zapytaj o termin

Pierwszym krokiem do nawiązania współpracy jest ustalenie czy dysponujemy wolnym terminem w dniu Twojej uroczystości.

2. Wstępne ustalenia

Zwykle jeszcze na etapie mailowym lub telefonicznym ustalamy styl dekoracji i ich zakres oraz szacunkowy przedział cenowy.

 
3. Spotkajmy się! 

Spotkanie jest niezbędne, aby doprecyzować szczegóły. Jest bezpłatne i niezobowiązujące, trwa 30-60 minut. 

 
4. Projekt i wycena 

Na spotkaniu lub w kilka dni po nim powstaje zindywidualizowana propozycja dla Was wraz z wyceną usługi.

 
5. Podpisanie umowy

Jeśli projekt przypadł Wam do gustu podpisujemy Umowę, która precyzyjnie określa zakres usług.